Kontakta oss på följande nummer.

Växel 0455-455 50.

Placeringsservice
Tel: 0708- 166 379 eller via växel 0455-45550 (knappval 1).

Tillförordnade Föreståndare HVB Spjutsbygd Nathalie Holgersson
Tel: 0709-797 537
E-post: nathalie.holgersson@hvbekekullen.se

Föreståndare HVB Björklyckan Malin Nyberg
Tel: 0721-813 092
E-post: malin.nyberg@hvbekekullen.se

Föreståndare HVB Billingeby Luiza Gashi
Tel: 0709-390 269
E-post: luiza.gashi@hvbekekullen.se

Föreståndare HVB Villa Ed Jenny Ringberg
Tel: 0731- 559 504
E-post: jenny.ringberg@hvbekekullen.se

Föreståndare HVB Bakareboda Anette Edlund
Tel: 0721- 813 550
E-post: anette.edlund@hvbekekullen.se

Samordnare Stödboende Donika Bujupi
Tel: 0709-908 313
E-post: donika.bujupi@hvbekekullen.se

Post- och besöksadress Ekekullens HVB Spjutsbygd
Ekekullevägen 3
370 30 Rödeby
Telefon: 0455-455 50

Post- och besöksadress Ekekullens HVB Billingeby
Stationsvägen 18,
241 95 Billinge
Telefon: 0455-455 50

Ekekullens HVB Björklyckan
Kontakta oss på telefon för post- och besöksadress.
Telefon: 0455-455 50

Ekekullen utredning och behandlingshems verksamheter ligger i natursköna omgivningar utanför Karlskrona i Blekinge